Jawline Düzeltme Dolgusu

Jawline Düzeltme Dolgusu 

  • Hem erkekler hem de kadınlar için daha belirgin, daha güçlü bir çene ortaya çıkarır
  • Sarkan alt yüzü ve tanımlanmamış çene hattını belirginleştirir
  • İçeri çekilmiş bir çeneyi öne çıkararak daha dengeli ve çekici bir profil oluşturur
  • Alt yüzünüzün güzel görünümü içi yüz oranlarımızı iyileştirir

ÇENE DOLGUSU KİMLER İÇİN UYGUNDUR?

Popüler çene dolgusu tedavimiz ‘zayıf’ kısa, geri çekilmiş çenesi olan herkes için uygundur. Kadın hastalar, daha kadınsı bir görünüm oluşturmak ve güzel V şeklindeki yüzü oluşturmak için gelişmiş bir çeneden yararlanır.

Erkekler daha güçlü bir çene görünümü vermek için çene dolgusundan faydalanabilir . Çene gamzesinin görünümünü azaltmak için her iki cinsiyet de çene dolgusu yaptırabilir.

ÇENE DOLGUSU KİMLER İÇİN UYGUNDUR?

Jawline dolgusu, çenesinin görünümünü iyileştirmek isteyen herkes için uygundur, çünkü tanımlanmış bir çene, doğal olarak sahip oldukları bir şey değildir veya çene, yaş veya kilo alma nedeniyle zayıf bir şekilde belirgin olmayan bir hale gelmiştir. Hem erkekler hem de kadınlar için, keskin bir şekilde tanımlanmış bir çene, bir kişinin genel çekiciliğini artırdığı düşünülen arzu edilen bir özelliktir, ayrıca burun veya alın gibi diğer yüz özelliklerini dengelemeye yardımcı olmaktadır.

Hekiminiz sizin için uygun olan dolgu maddesini uygun teknikle uygulayacaktır. Yaklaşık 1-2 hafta sonra yerleşen dolgu maddeleri gerektiğinde ilaveler yapılarak istenilen keskin hatlar elde edilebilir.

Çene hattı her zaman dolgu maddeleri ilavesi ile düzeltilemeyebilir. Botoks(botox-Dysport-nabota) çalışması, yüz şekillendirme inceltme ürünleri ve işlemleri ile destek yapılması gerebilir.