Ülkemizin En Özel Üniversitelerinden olan Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden Tıp doktoru olarak mezun olmamla beraber Hekimlik hayatıma Kastamonu İlinde başladım. Çok güzide insanların yaşadığı Karadenizin bu güzel şehrinde Sağlık Müdürlüğü de dahil bir çok idari görev yaptım. Ankara İli ve Kalecik İlçesinde Devlet hastanelerinde Acil, Diyaliz hekimliği görevleri ile beraber idari görevlerde yürüttüm.

Ankara İlinde Devlet Hastaneleri çalışmalarını bırakarak sadece Özel sektörde çalışmalara başladım. Yurt içi Kahramanmaraş, Erzincan, Bilecik, Sinop İllerinde Özel diyaliz merkezleri kurarak Diyaliz sektöründe hizmetler yürüttüm.

Hemodiyaliz hekimliği, Aile hekimliği, Acil hekimliği, İşyeri hekimliği, Atom enerjisi radyasyondan korunma, Lazer cihaz teknolojileri, Mezoterapi, Ozon, kupa tedavisi, Akupunktur, Sülük tedavileri ile ilgili Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Dallarında Eğitim ve çalışmalar yaptım. Yurtiçi ve yurtdışı sağlık tesislerinin kurulumu, medikal ürün ve cihaz ihtiyaçlarının temini satış ve organizasyonu çalışmaları yaptıktan sonra 2013 yılından itibaren güzellik ve medikal estetik sektöründe hizmet vermeye başladım .

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uygulamaları, Medikal Estetik Çalışmalarını Yurt içi ve Yurtdışı Üniversitelerle sürdürmekteyiz. Medikal estetik eğitimler düzenlenmesi, yenilikçi global bir bakış açısı ile söz sahibi olmayı hedefleyerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Halen Sağlık hizmetleri, güzellik ve estetik işletmelerimiz mevcut olup kendi firmalarımız ile yurtdışı ve yurtiçi sağlık turizmini de kapsayan çalışmalar yapmaktayız.

Yurtiçi ve yurtdışı danışman ve partner doktor ağı ile medikal estetik ile estetik operasyonların Sağlık turizmi organizasyonu konusunda dünya da söz sahibi olmak için çalışmaları sürdürmektedir. Tüm dünya da ihtiyaç duyulduğunda kişilere en doğru bilgilerin verilmesi, son teknoloji ile donatılmış uzman ellerde Sağlık ve Estetik işlemlerin yapılmasını organize etmeyi hedeflemekteyiz.