amerikan-rüyası

Amerikan Rüyası

Amerikan Rüyası yanak, jawline, boyun, ağız çevresi, el üstü bölgelerinde radyo frekans (RF) ve kolajen (bazen kollajen veya kollojen olarak da anılır) uyarıcı özel maddelerin bir araya getirilerek cilt altında uygun derinliklerde özel bir teknikle yapılmasını içeren bir protokoller bütünüdür. Bu protokolün sonuçları 2 hafta sonra görünür bir şekilde ortaya çıkmaktadır. 1 yıl kadar vücudun kendi kolajenlerini kullanarak cildin sıkılaşmasını, gençleşmesi sağlayan, ciltte parlaklık, gerginlik, ve tazelik katan, aynı zamanda boşluklarda dolgunluk yapan özel bir uygulamadır.

Kolajen – kollajen 30 tane değişik tipi tanımlanmış olup, tip I, tip II, tip III şeklinde isimlendirilir. Bu çeşitlilik moleküler yapıdan kaynaklanmaktadır. Kollajenin ana molekülü tropokollajendir. Tropokollajenler de hücrenin içinde üretilen prokollajenlerden oluşur. Toz veya sıvı gibi farklı formlarda, takviye edici gıda olarak sunulmaktadır. 2000-3000 Dalton ve altındaki molekül ağırlığına sahip kolajen peptitlerin, vücuttaki emilimleri daha yüksektir.

#botox #Botoks #Beauty #Aesthetic #Estetik #Estetica #Esteticafacial #Beforeandafter #fethiyeölüdeniz #fethiye #dolgu #filler #ciltgençleşmesi #mezoterapi #plazma #prp #ozon #cvitamin #glutatyon #ışıkdolgusu #ipaskı #bademgöz #foxeye #tasarımdolgu #jawline #massater #dişsıkma amerikan-rüyası